PRACOWNIA PROJEKTOWA ZAŁOŻONA W 2006 r.

KILKA SŁÓW O NAS

Stawiamy na nieustanny rozwój

    Jesteśmy zespołem najlepszych specjalistów z zakresu projektowego i nadzoru inwestorskiego. Nasi pracownicy to eksperci z branży architektonicznej, budowlanej i instalacyjnej. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, wiedzę techniczną i doświadczenie, aby nawet najbardziej wymagające wizje zmienić w wyjątkowe realizacje. Nasze początki sięgają roku 2006, kiedy to zaczynaliśmy jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Obecnie nasz zespół liczy ponad 60 osób. Wspólnie tworzymy stabilną grupę kapitałową, która stale się rozwija i rośnie w siłę. Nasza główna siedziba mieści się w Olsztynie, ale oferowane przez nas usługi projektowe wykraczają daleko poza granice administracyjne Warmii i Mazur, docierając do klientów i inwestorów na terenie całego kraju.

 

Specjaliści w branży!

     W swojej pracy chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania i innowacyjne pomysły projektowe. Nieustannie się szkolimy i doskonalimy swoje kompetencje. Specjalizujemy się w projektowaniu, nadzorowaniu i realizacji obiektów kubaturowych, w szczególności tych związanych z obronnością Państwa, budownictwem jednorodzinnym, wielorodzinnym i przemysłowym. W portfolio posiadamy również projekty budynków biurowych i użyteczności publicznej, a także kompleksowe projekty wnętrz komercyjnych, biurowych i mieszkalnych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, instytucji  jak i klientów indywidualnych. 

Kompleksowość usług

      Kompleksowość usług to nasz znak rozpoznawczy. Towarzyszymy inwestorowi na każdym etapie: od koncepcji, przez projekty budowlane z uzyskaniem pozwolenia na budowę i wielobranżowe projekty wykonawcze, aż po kosztorysowanie i  nadzór autorski oraz inwestorski na etapie realizacji. Współpracujemy również ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi i dostawcami materiałów budowlanych. O jakości naszej pracy najlepiej świadczą powracający inwestorzy. Chcesz zostać jednym z nich? Zapraszamy do współpracy!